2 januari 2019

Crowdfunding Awards 2018: prijs voor snelle groeier

2025-Nieuwe-website-fotos-68

CrowdfundingCijfers.nl presenteert voor het eerst de Crowdfunding Awards voor crowdfunding platforms. Platforms die in 2018 meer dan twee keer zoveel gefinancierd hebben als in 2017 en sinds oprichting meer dan 5 miljoen euro hebben gefinancierd, ontvangen de award voor 'snelle groeier'. Wij hebben een award ontvangen voor snelle groeier in 2018!

En ook in 2019 gaan we uiteraard verder groeien. Hou onze website en social media in de gaten voor nieuwe projecten of schrijf u in voor onze nieuwsbrief.

Crowdfunding awards 2018

Logo ZIB Investments

Je wordt doorgestuurd

Je wordt doorgestuurd naar een andere pagina.

ZIB-Inv-kantoor-3-(1)-(1)

ZIB Investments Beheer B.V. heeft een AIFMD-vergunning als bedoeld in artikel 2:65, aanhef en onder a van de Wet op het financieel toezicht (Wft) en staat als beheerder ingeschreven in het register van vergunninghoudende AIFMs. Het register van de AFM kun je hier inzien.

ZIB Beleggingsonderneming B.V. heeft een MiFID II-vergunning voor het verlenen van beleggingsdiensten als bedoeld in artikel 2:96 Wft en staat geregistreerd onder nummer 14005017. Het register van de AFM kun je hier inzien.

Daarnaast heeft ZIB Beleggingsonderneming B.V. een vergunning voor het verlenen van crowdfundingdiensten als bedoeld in artikel 12, lid 1 van de Europese crowdfundingdienstverleners Verordening (ECSP) en staat geregistreerd onder nummer 32000027. Het register van de AFM kun je hier inzien.